תנאי ביטול

מדיניות ביטולים:
ניתן לבטל הזמנות עד 72 שעות לפני מועד ההגעה למלון ללא חיוב.
הזמנה שתבוטל פחות מ-72 שעות לפני מועד ההגעה, או הזמנה ואי-הגעה למלון, תגרור חיוב מלא.
בעונת השיא ובחגים ניתן לבטל הזמנות עד 14 ימים לפני מועד ההגעה ללא חיוב. הזמנה שתבוטל פחות מ-14 ימים לפני מועד ההגעה בעונת השיא ובחגים תגרור חיוב מלא.
התקופות הנחשבות עונת השיא והחגים הינן על-פי שיקול דעת המלון. שינוי וביטול הזמנות שבוצעו באתר מגדלה שינוי או עדכון הזמנה לא ניתן לבצע שינויים ועדכונים להזמנות באמצעות האתר, אלא רק באמצעות דואר אלקטרוני: [email protected] או בטלפון: 04-620-9900.

לקוח שביצע הזמנה באתר יקבל שם משתמש וסיסמה שיופיעו על גבי אישור ההזמנה. ניתן לבטל את ההזמנה מכל עמוד באתר באמצעות כניסה לקטגוריה ״אזור אישי/ביטול הזמנה״ המופיעה בתחתית עמודי האתר.
הלקוח יידרש להזין את שם המשתמש (כתובת הדוא"ל) והסיסמה המופיעים על אישור ההזמנה שקיבל. לאחר הזנת שם המשתמש והסיסמה הלקוח יוכל לבטל את הזמנתו על-ידי לחיצה על כפתור הביטול, ואז יהיה כפוף לתנאי הביטול הנוגעים להזמנה זו.
אם ההזמנה אינה עומדת בתנאי הביטול וכפתור הביטול אינו מופיע באזור האישי, יש לבטל את ההזמנה על-ידי פנייה למוקד המלון בטלפון: 04-620-9900 או על-ידי שליחת דוא"ל: [email protected].

ביטול הזמנה
ניתן לבטל הזמנה שבוצעה באתר באמצעות הגשת ״בקשת ביטול״. זוהי בקשה לביטול הזמנה הכוללת את שם הלקוח ומספר תעודת הזהות. אם ההזמנה בוצעה בעל פה, בקשת הביטול תכלול את הפרטים המזהים הנוספים שעליהם הוסכם בשעת ביצוע ההזמנה. ניתן לשלוח את בקשת הביטול בכל אחת מהדרכים הבאות: על-ידי פנייה למוקד המלון בטלפון: 04-620-9900 או על-ידי הודעה בעל פה במקום העסק - מלון מגדלה, צומת מגדל, 1495000, מגדל, או על-ידי שליחת דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected], או באמצעות אתר האינטרנט - דרך הקטגוריה ״אזור אישי/ביטול הזמנה״: https://www.magdalahotel.co.il/be/myaccount/login?lang=heb&chainid=217.

*לשאלות/בירורים/בקשות נוספות, אנא שלחו הודעה באמצעות הקטגוריה ״צור קשר״ באתר, או התקשרו למלון בטלפון: 04-620-9900.
Magdala Hotel - Fast Wifi
אינטרנט אלחוטי מהיר במיוחד
Magdala Hotel - Free Parking
חניה בחינם
המלון אינו כשר
המלון אינו כשר
Magdala Hotel - Cozy Bathrobes and Slippers (in Suites)
חלוקי רחצה ונעלי בית מפנקים (בסוויטות)
Magdala Hotel - Meeting Room
חדר ישיבות
Magdala Hotel - Swimming Pool
בריכת שחייה
Magdala Hotel - Gym
חדר כושר
Magdala Hotel - Air Conditioning (Heat and Cold)
מזגן קירור וחימום